Hokej Zahraniční

Pět brutálně zavražděných hokejistů v Kitzbühelu, včetně brankáře Floriana Jannyho

Rakouské úřady identifikovaly poslední z pěti obětí muže, který o víkendu vraždil v Kitzbühelu. Patrně ze žárlivosti povraždil blízké své expřítelkyně, včetně jejího nového přítele. Byl jím 24letý hokejový brankář druholigového rakouského klubu EC Kitzbühel, řekl agentuře APA šéf místních kriminalistů Walter Pupp. Samotný klub na svých webových stránkách potvrdil, že jednou z obětí masakru je jeho brankář Florian Janny.

celý článek
Hokej

ČSLH dostal pokutu 100 000 korun za spuštění juniorského poháru, platit ji nemíní

Český svaz ledního hokeje dostal od soudního exekutora pokutu ve výši 100 000 korun za nerespektování rozhodnutí Městského soudu v Praze, který mu nařídil odložit start nejvyšší soutěže juniorů. Vedení hokejového svazu se na začátku září rozhodlo extraligu nahradit pohárovou soutěží, která se hraje se stejnými týmy a podle připraveného losu. Následně bylo proti svazu zahájeno exekuční řízení.

celý článek
Cyklistika

Sedmdesátiletá bolívijská cyklistka absolvovala extrémní závod Cesta smrti

Nezlomného sportovního ducha předvedla sedmdesátiletá cyklistka Mirtha Muňozová. Jihoamerická jezdkyně se stala nejstarším účastníkem obávaného 60 kilometrů dlouhého závodu, který vede bolivijskou džunglí v oblasti Los Yungas. Trasa, označovaná jako Cesta smrti, je extrémně náročná.

celý článek
Hokej Extraliga

Ladislav Lubina už není trenérem Pardubic, Zlín a Litvínov v krizi

Ne, nebylo kudy. Jaromír Jágr místo střely raději vykroužil ladnou otočku. A napodruhé už puku cestičku do sítě našel. Ve třetím zápase v řadě dal gól. V sezoně, v níž oslaví 48. narozeniny, dál ukazuje svoji hokejovou jedinečnost. V neděli večer se ale Jágr kabonil. Po porážce 2:3 mluvil o „debilovinách“, které jeho Kladno na ledě opakovaně páchá. V Pardubicích se střetly týmy s obdobnými starostmi, které musí okamžitě řešit. Podobně na tom je i Zlín nebo Litvínov. Způsobuje to zavedení přímého sestupu pro nejhorší tým základní části. Kdo se k tabulkovému dnu ponoří na nebezpečně dlouho, utopí se. Žádná doba hájení, vytrácí se trpělivost a koncepce.

celý článek
Silniční cyklistika

Alaphilippe předčasně ukončil letošní sezonu, kvůli únavě

Francouzský cyklista Julian Alaphilippe se rozhodl předčasně ukončit úspěšnou sezonu, během níž mimo jiné vyhrál tři jarní klasické závody a na Tour de France dva týdny hájil žlutý dres lídra. Týmový kolega Zdeňka Štybara a Petra Vakoče z belgické stáje Deceuninck-Quick Step se cítí unavený a bez energie.

celý článek
ZOBRAZIT další články
advert
advert