Fotbal zahraniční

STADION a Václav Prokůpek objasňují: Když hrajete o holý život

Některým pamětníkům se ještě vybaví africký tým, který s velkými ambicemi přijel na světový šampionát do Německé spolkové republiky – a s velkou ostudou odsud odjížděl. Jak už to tak bývá, doprovázelo ho několik zajímavostí a otazníků, které se nyní pokusíme zodpovědět.

celý článek
Ostatní

Jágr randí s Hantochovou, s kým randila ona

Mediálním prostorem stále bují údajný románek mezi českým hokejistou Jaromírem Jágrem a slovenskou tenistkou Danielou Hantuchovou. Ta je přitom doslova magnetem na slavné sportovce, kterých do svých spárů přitáhla už celou řadu (alespoň podle toho, co se psalo v bulváru). Kdo všechno už podlehl kouzlu půvabné Slovensky, z Košického samosprávného kraje, s nezaměnitelným úsměvem a dokonalou postavou? Na to se podíváme v průběhu následujících řádků.

celý článek
Hokej Reprezentace

Open Air v Petrohradu před téměř 68 tisíci diváky

Hokejisté Ruska porazili v závěrečném utkání turnaje Channel One Cup Finsko 2:0 a poprvé v sezoně v seriálu Euro Hockey Tour naplno bodovali. Vítězem druhého dílu evropské tour se stali hráči Švédska. Česká reprezentace, která ovládla předešlý turnaj Karjala, skončila poslední. Svěřenci trenéra Miloše Říhy se ale udrželi v čele průběžného pořadí seriálu.

celý článek
Hokej Reprezentace

Rusové zahráli ČR špatnou hymnu

Čeští hokejisté se při tradičním nástupu před dnešním utkáním Channel One Cupu proti Švédsku nedočkali hymny. Zatímco Seveřanům ji organizátoři v hale CSKA Moskva zahráli bez problémů, na českou se čekalo marně. Zazpívali ji ale fanoušci.

celý článek
Hokej Extraliga

Fanoušky na legendy poštvali údajně bývalí hráči

Z oblíbeného útočníka a klubové legendy Otakara Janeckého se v Pardubicích pro část fanoušků stala krysa a šedá eminence klubu. V pondělí byl odvolán z pozice asistenta spolu s hlavním koučem Radkem Bělohlavem, jehož nahradil u čtrnáctého celku hokejové extraligy Milan Razým.

celý článek
ZOBRAZIT další články
advert
advert