Ostatní

Václav Prokůpek odhalil pojišťovací megapodvod v českém sportu: Dotýká se špiček reprezentace!

Na lavici obžalovaných v případu pojistných podvodů usedne kromě pojišťovacího agenta i bývalý fotbalový reprezentant či devět lékařů, které už v minulosti policisté označili za špičky v oboru a renomované odborníky ve svých regionech. Do sítě se chytil například lékař fotbalové reprezentace, bývalí lékaři mladoboleslavských fotbalistů a pardubických hokejistů. Za téměř 300 fingovaných pojistných událostí se škodou 38 milionů korun hrozí 21 lidem až deset let ve vězení.

celý článek
Motorismus

Max Fricke mistrem Austrálie na ploché dráze

V posledním závodě mistrovství Austrálie na dráze v Gillmanu, ležícím na předměstí Adelaide, Max Fricke s přehledem uhájil svůj bodový náskok a obhájil titul nejlepšího plochodrážníka Austrálie. Za jeho zády však probíhala bitva o další medailové pozice. Ocitla se v ní hned čtveřice jezdců, jež byla před závěrečným finále v minimálním bodovém rozestupu. Nejlépe z této bitvy vyšel Jack Holder, kterému se závod v Gillmanu skvěle vydařil.

celý článek
Hokej Extraliga

Pardubice hledají spasitele hokejového Dynama: Ve hře je pět zájemců

O hokejový klub Dynamo Pardubice se uchází pět zájemců. Radní města nyní musí schválit podmínky prodeje klubových akcií, závaznou nabídku pak nový strategický partner Dynama musí podat do konce ledna. „Nalezením nového významného akcionáře budou vytvořeny předpoklady pro dlouhodobou stabilizaci klubu, a to díky smluvním závazkům, které musí tento nový akcionář splnit,“ uvádí se v zadávací dokumentaci.

celý článek
Fotbal zahraniční

FC Barcelona kontaktovala Xaviho

Ve fotbalovém prostředí se rozmáhá nový trend. Nejlepší týmy světa omlazují nejen kádry, ale také věk svých trenérů. Po Franku Lampardovi v Chelsea a Mikelu Artetovi v Arsenalu by se na lavičku slavné Barcelony mohl dostat legendární Xavi.

celý článek
Fotbal zahraniční

Zlatan se po návratu do AC Milán poprvé trefil

Švédský útočník Zlatan Ibrahimović se po svém návratu do AC Milán poprvé gólově prosadil v italské lize. V zápase milánského velkoklubu na půdě Cagliari přispěl gólem k výhře 2:0. AC Milán otevřel skóre až na začátku druhého poločasu, když se prosadil Rafael Leao. V 64. minutě pak přišla Ibrahimovićova chvíle, který dostal přihrávku od Thea Hernándeze a přesnou střelou poslal míč levačkou ke vzdálenější tyči.

celý článek
ZOBRAZIT další články
advert
advert