Silniční cyklistika

Cameron Meyer mistrem Austrálie

Cameron Meyer (Mitchelton - Scott) získal australský titul v silničním závodě. V Buninyongu porazil Lucase Hamiltona (Mitchelton - Scott) a Marcuse Culeyho.

celý článek
Cyklokros

Překvapení: Emil Hekele si ve 42 letech dojel pro první cyklokrosový titul

Mistrem republiky v cyklokrosu se stal ve 42 letech poprvé v kariéře Emil Hekele. V Jičíně vyhrál senzačně před teprve devatenáctiletým Tomášem Kopeckým a hlavním favoritem Michaelem Borošem, který obhajoval loňské vítězství a usiloval o čtvrtý titul za sebou.

celý článek
Silniční cyklistika

Strážci parku drsně napadli závodníka stáje NTT (Dimension Data)

Konflikt se strážci národního parku u Kapského Města v Jihoafrické republice, do kterého se vydal na tréninkovou jízdu, skončil pro jihoafrického cyklistu Nicholase Dlaminiho zlomeninou ruky. Podle vedení parku si kolega Romana Kreuzigera z týmu NTT (loni Dimension Data) způsobil zranění sám, když se bránil zadržení.

celý článek
Silniční cyklistika

Superstar team: Z Corendon Circus vznikl Alpecin - Fenix

Mathieu van der Poel, Ceylin Alverado, Sam Gaze, Ronja Eibl mění název svého superstar týmu, v silniční první divizi (prokontinentální celek) bude i Petr Vakoč. Tým Corendon-Circus, domovská stáj bikového, cyklokrosového i etapového fenoména Mathieu van der Poel z Nizozemska, změnil své jméno a v sezóně 2020 se bude nazývat Alpecin-Fenix.

celý článek
Silniční cyklistika

Vyhraje Peter Sagan bodovací soutěž na Giro d´Italia i na Tour de France?

Trojnásobný majster sveta Peter Sagan potvrdil účasť na Gire, v jeho plánoch zostáva aj Tour de France a oprávnene sa rozprúdila diskusia, či môže ovládnuť bodovaciu súťaž na obidvoch podujatiach a odniesť si zelený aj cyklámenový dres.

celý článek
ZOBRAZIT další články
advert
advert