Fotbal zahraniční

STADION a Václav Prokůpek objasňují: Když hrajete o holý život

Některým pamětníkům se ještě vybaví africký tým, který s velkými ambicemi přijel na světový šampionát do Německé spolkové republiky – a s velkou ostudou odsud odjížděl. Jak už to tak bývá, doprovázelo ho několik zajímavostí a otazníků, které se nyní pokusíme zodpovědět.

celý článek
Fotbal reprezentace

Los EURO 2020: Češi proti Anglii a Chorvatsku, ve Wembley a v Glasgow

Zase proti Anglii! Tým trenéra Jaroslava Šilhavého se na mistrovství Evropy utká ve skupině D se stejným soupeřem, se kterým na šampionát postoupil z kvalifikace. Dále české fotbalisty čekají ještě vicemistři světa z Chorvatska a postupující z play - off Ligy národů. Tím bude Skotsko, Norsko, Srbsko nebo Izrael.

celý článek
Fotbal

Messi získal opět Zlatý míč, Ronaldo byl okraden

Rozdělují svět fotbalových fanoušků na dvě leckdy dost nesmiřitelné poloviny a jisté nevyřčené hašteření probíhá i mezi nimi. Nová kapitola věčné přetahované o to, kdo je nejlepším fotbalistou současnosti a zároveň i celé historie se psala v pondělí večer v Paříži, kde Argentinec Lionel Messi získal rekordní šestý Zlatý míč.

celý článek
Fotbal zahraniční

Zlatan Ibrahimovič: Vše je jinak, podíl v Hammarby, kopačky v AC Milán

Zlatan Ibrahimovič má po konci v Los Angeles Galaxy jednu nabídku za druhou. Po oznámení, že kupuje čtvrtinu švédského klubu Hammarby, se čekalo jeho angažmá na domácí scéně. Vše ale nakonec bude jinak.

celý článek
Fotbal nižší soutěže

Půlrok sparťanské rezervy v ČFL

Celkem třináctkrát si se svým týmem zaskákal na oslavu vítězství. Při derby bujaře slavil vítěznou branku Juliše s elánem svých svěřenců a po podzimu se drží s novým sparťanským B-týmem těsně na druhém místě ČFL za vedoucím Táborskem. Trenér Václav Kotal si vede s rezervou velmi dobře a věří, že i na jaře se sparťané budou prát o ty nejvyšší příčky ve třetí lize.

celý článek
ZOBRAZIT další články
advert
advert