Hokej Zahraniční

Pět brutálně zavražděných hokejistů v Kitzbühelu, včetně brankáře Floriana Jannyho

Rakouské úřady identifikovaly poslední z pěti obětí muže, který o víkendu vraždil v Kitzbühelu. Patrně ze žárlivosti povraždil blízké své expřítelkyně, včetně jejího nového přítele. Byl jím 24letý hokejový brankář druholigového rakouského klubu EC Kitzbühel, řekl agentuře APA šéf místních kriminalistů Walter Pupp. Samotný klub na svých webových stránkách potvrdil, že jednou z obětí masakru je jeho brankář Florian Janny.

celý článek
Hokej

ČSLH dostal pokutu 100 000 korun za spuštění juniorského poháru, platit ji nemíní

Český svaz ledního hokeje dostal od soudního exekutora pokutu ve výši 100 000 korun za nerespektování rozhodnutí Městského soudu v Praze, který mu nařídil odložit start nejvyšší soutěže juniorů. Vedení hokejového svazu se na začátku září rozhodlo extraligu nahradit pohárovou soutěží, která se hraje se stejnými týmy a podle připraveného losu. Následně bylo proti svazu zahájeno exekuční řízení.

celý článek
Hokej Extraliga

Ladislav Lubina už není trenérem Pardubic, Zlín a Litvínov v krizi

Ne, nebylo kudy. Jaromír Jágr místo střely raději vykroužil ladnou otočku. A napodruhé už puku cestičku do sítě našel. Ve třetím zápase v řadě dal gól. V sezoně, v níž oslaví 48. narozeniny, dál ukazuje svoji hokejovou jedinečnost. V neděli večer se ale Jágr kabonil. Po porážce 2:3 mluvil o „debilovinách“, které jeho Kladno na ledě opakovaně páchá. V Pardubicích se střetly týmy s obdobnými starostmi, které musí okamžitě řešit. Podobně na tom je i Zlín nebo Litvínov. Způsobuje to zavedení přímého sestupu pro nejhorší tým základní části. Kdo se k tabulkovému dnu ponoří na nebezpečně dlouho, utopí se. Žádná doba hájení, vytrácí se trpělivost a koncepce.

celý článek
Hokej

Extraliga juniorů: Zubři přemohli Vsetín, tři týmy slaví první výhry

Junioři Přerova se dlouho trápili s reprezentačním gólmanem Jakubem Málkem, ale nakonec v bitvě dvou účastníků loňské nejvyšší soutěže přece jen Vsetín porazili. První vítězství v REDSTONE Extralize zapsaly Ústí nad Labem, Poruba i Šumperk, plným počtem devíti bodů se chlubí Havlíčkův Brod. První týden mladíci Havlíčkova Brodu obě výhry ubojovali,

celý článek
Hokej Extraliga

Kladno prohrálo ve Varech i s Jágrem: Sestoupí?

V sestavě hokejistů Kladna se ve 3. kole extraligy poprvé objevil hvězdný útočník a majitel klubu Jaromír Jágr. Ani on ale v Karlových Varech nezabránil třetí prohře nováčka soutěže. Sedmačtyřicetiletý útočník se sice zapsal mezi střelce a na ledě strávil přes 22 minut, Rytíři ale po nevydařeném úvodu prohráli na západě Čech 4:7.

celý článek
ZOBRAZIT další články
advert
advert