Sjezdové lyžování

Ester Ledecká: Senzace a milionový výdělek

Senzační úspěchy v zámoří ji nejspíš navnadily. Ester Ledecká tak zůstane i po přesunu z amerického na evropský kontinent na lyžích. Bude závodit ve Svatém Mořici a o týden později se přesune do francouzského Val d'Isere. Informaci potvrdil manažer Ledecké.

celý článek
Sjezdové lyžování

Ester Ledecká má křišťálový glóbus

Místo do Špindlerova Mlýna na lyže vyrazila do švýcarského Scuola bojovat na snowboardu o velký křišťálový glóbus za ovládnutí Světového poháru a tento plán Ester Ledecké vyšel. Česká hvězda v paralelním obřím slalomu obsadila stříbrnou pozici a je blízko čtvrtého celkového triumfu v pořadí paralelních disciplín.

celý článek
Sjezdové lyžování

Ledecká ve Špindlu startovat nebude

Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká rozsekla další dilema, která ji přináší její sportovní obojživelnost. Druhý březnový víkend se jí v kalendáři závodů sešel lyžařský Světový pohár ve Špindlerově Mlýně a snowboardový ve švýcarském Scuolu. Na rozdíl od rozhodování mezi dvěma únorovými světovými šampionáty tentokrát dostalo přednost prkno.

celý článek
Sjezdové lyžování

Ledecká se vrátila na místo činu: Úspěšně!

Ester Ledecká se úspěšně vrátila do Pchjongčchangu a na trati, na které loni získala olympijské zlato, oslavila na snowboardu sedmnáctý triumf v závodu Světového poháru.

celý článek
Sjezdové lyžování

Čeští lyžaři na MS neuspěli

Čeští lyžaři Gabriela Capová, Ondřej Berndt, Martina Dubovská a Jan Zabystřan vypadli v soutěži družstev na mistrovství světa v Aare hned v osmifinále. V souboji s bronzovým týmem z loňských olympijských her Norskem neuspěli ani v jedné jízdě a prohráli 0:4. Zlato získala stejně jako na olympiádě v Pchjongčchangu reprezentace Švýcarska.

celý článek
ZOBRAZIT další články
advert
advert