Biatlon

STADIÓN představuje ESO: Laura Dahlmaierová

Svět sportu ukrývá až příliš velké množství osobností, kterých je nutné si považovat. Jedním z nich je podle mnohých nejlepší biatlonistka světa Laura Dahlmeierová z Německa. Už dlouho patří mezi elitní závodnice, přestože se pohybuje relativně krátce v těchto bojích. Díky tomu, že se během krátkého časového údobí stala tou nejlepší na světě, tak se o ní logicky začalo hodně mluvit.

celý článek
Biatlon

Preview MS v biatlonu

Čeští biatlonisté nepatří na mistrovství světa v Östersundu k hlavním medailovým kandidátům. Přesto mají naději prodloužit sérii zisku cenných kovů z velkých akcí, a to díky Markétě Davidové, kterou sice čeká první světový šampionát, ale ve Světovém poháru byla již čtyřikrát na stupních vítězů.

celý článek
Biatlon

MSJ: Štvrteckému nevyšla střelba

Stříbrnou medaili ve stíhačce na biatlonovém mistrovství světa juniorů ve slovenském Osrblie vybojovala Tereza Voborníková. Česká dorostenecká reprezentantka si v závodu na 7,5 km počínala bez chyby a skončila o osm vteřin za Švýcarkou Amy Basergovou. Ve hře o medaile mezi juniory byl do poslední položky nováček reprezentačního A-týmu Jakub Štvrtecký, ale závěr střelby neustál a skončil desátý.

celý článek
Biatlon

MSJ: Zlato pro Grónsko

V kategorii dorostenek vybojovala ve vytrvalostním závodě senzační stříbro Tereza Voborníková, bronz v chlapecké kategorii přidal Jakub Kocián. Závod dorostenců vyhrál Švýcar Niklas Hartweg, mezi dívkami šokovala ziskem první velké světové medaile pro Grónsko Ukaleq Astri Slettemarková.

celý článek
Biatlon

Biatlonista Anton Šipulin se v Schalke rozloučí

Jeho posledním startem bude v sobotu tradiční závod smíšených dvojic na fotbalovém stadionu v Gelsenkirchenu (hraje zde fotbalový klub Sbalme 04). Šipulin o tom informoval na tiskové konferenci v Moskvě.

celý článek
ZOBRAZIT další články
advert
advert