Hokej

Nováček ze Sokolova mění brankáře

Brankář Ondřej Kuchař, který byl jednou z mála letních posil Sokolova, u prvoligového nováčka sezonu nedokončí. „K dnešnímu dni jsme po vzájemné dohodě ukončili smluvní vztah s Ondrou. Děkujeme mu za práci, kterou odvedl pro náš klub, a přejeme mu do další kariéry a osobního života hodně štěstí,“ říká na sokolovských stránkách – bez bližších detailů – trenér Karel Mlejnek.

Brankář Ondřej Kuchař, který byl jednou z mála letních posil Sokolova, u prvoligového nováčka sezonu nedokončí. „K dnešnímu dni jsme po vzájemné dohodě ukončili smluvní vztah s Ondrou. Děkujeme mu za práci, kterou odvedl pro náš klub, a přejeme mu do další kariéry a osobního života hodně štěstí,“ říká na sokolovských stránkách – bez bližších detailů – trenér Karel Mlejnek.

 

Zpráva o Kuchařově odchodu přichází pár dní poté, co se Baník dohodl na střídavých startech mladoboleslavského mladíka Radka Haase. Kromě něj zůstávají na soupisce i Jan Bednář, David Fečo a Jakub Kašpar.

Kuchař letos naskočil za Baník do devíti utkání. Ani v jednom duelu ovšem neslavil výhru a jeho statistiky nebyly dobré (85,71% úspěšnost zákroků a 4,27 inkasované branky na zápas). Naposledy za Sokolov nastoupil 30. října, od té doby dělal už jen náhradníka.

Kam nyní povedou Kuchařovy kroky, zatím není známo.

Patří karlovarské Energii, za kterou v uplynulém ročníku zasáhl do tří extraligových zápasů. V minulosti působil také v Klatovech, Mostě a loni odváděl dobrou práci v Kadani.

 

Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři: Jan Bednář, David Fečo, Jakub Kašpar, Matyáš Pitoňák, Radek Haas.

Obránci: Filip Bernáth, Patrik Kadeřávek, Patrik Kursa, Patrik Michálek, Tomáš Přibyl, Petr Přindiš, Martin Rohan, Adam Rulík, Ondřej Šafář, Jan Tomeček, David Tureček, Petr Vodička, Daniel Zavřel, Tomáš Pařízek.

Útočníci: Jan Bečvář, Michael Čejka, Michal Fečo, Vít Jiskra, Lubomír Kovařík, Tomáš Křehlík, Adam Křemen, Pavel Kuběna, Jaromír Kverka, Martin Osmík, Jan Petrov, Tomáš Rohan, Josef Stříbrný, Marek Švec, Tomáš Vracovský, Jakub Vrána, Matěj Zadražil, Jiří Černoch.

                                                                Václav Prokůpek

REDAKCE