Fotbal

Václav Prokůpek: Tomáš Řepka a pralesní liga předstihli profíky

Stovky a stovky zápasů, tisíce a tisíce hráčů v nižších fotbalových soutěžích. Které mače České republiky ale v uplynulém víkendu měly nejzajímavější průběh a kteří střelci pálili nejpřesněji? Kde to byla největší divočina, kam přišlo nejvíc diváků nebo kdo dal nejvíce gólů v zápase?

Nižší soutěže:  Nejvíc diváků přišlo opět na Tomáše Řepku

Stovky a stovky zápasů, tisíce a tisíce hráčů v nižších fotbalových soutěžích. Které mače České republiky ale v uplynulém víkendu měly nejzajímavější průběh a kteří střelci pálili nejpřesněji? Kde to byla největší divočina, kam přišlo nejvíc diváků nebo kdo dal nejvíce gólů v zápase?

DEBAKLY VÍKENDU

Bavory - Sokol Hlohovec B (IV. třída Břeclav) 18:0 - Dvacetigólová hranice tentokrát odolala, ale 18:0 je také slušný výprask... Bavory vedly po půli 8:0, v druhém dějství přidaly hned deset branek.

Tři týmy pak dokázaly na venkovním hřišti o 13 branek - SK Kazín/Dolní Mokropsy, SK Hanácká Slavia Kroměříž B a TJ Sokol Královice B.

NEJVĚTŠÍ DIVÁCKÁ NÁVŠTĚVA - NA ŘEPKU PŘIŠLO 600 DIVÁKŮ

Vůbec největší návštěvu vykázali pořadatelé utkání Luže - ŽSK Třemošnice v KP Pardubického kraje. V Luži přišlo na utkání amatérské soutěže 640 diváků!

A podobná návštěva pak přišla i v Červených Janovicích, klubu hrajícího III. třídu na Kutnohorsku. Důvod? Do zápasu s Vlkančí naskočil Tomáš Řepka. Domácí vyhráli 11:1, hned sedm branek nastřílel Štěpán Kacafírek.

DIVOČINY VÍKENDU

3 ČERVENÉ KARTY

O předčasně ukončeném zápase kvůli ukázání holého zadku a odcizení červené karty rozhodčímu už jsme psali ZDE. Jinak tentokrát hráči sekali latinu - maximem byly "jen" tři červené karty v zápase, žádný celek nedostal více než dvě červené.

OBRAT VÍKENDU

Asi nejlepší obrat víkendu předvedly Chotoviny v táborské III. třídě. Domácí Větrovy vedly po půli 4:2, ve druhém poločase zvyšovaly v 56. minutě na 5:3, poslední půlhodina ale patřila hostům - nasázely v ní hned pět branek a slavily výhru 8:5.

KANONÝR - 9 branek

Rohozná vyhrála ve III. třídě okresu Svitany proti béčku Kunčiny 11:1. a pozor, hned DEVĚT gólů nasázel Marek Leinweber! Stal se tak střeleckým králem víkendu České republiky.