Fotbal

Frustrovaný hráč Lazia Roma při šokující porážce pokousal soupeře

Snaha fotbalistů Lazia Řím nahánět lídra Serie A, turínský Juventus, dostala další těžkou ránu v podobě porážky na hřišti Lecce 1:2, kterou korunoval nepochopitelným zkratem v nastavení středopolař Římanů Patricio Gabarrón Gil, který hraje pod zkráceným jménem Patric.

Snaha fotbalistů Lazia Řím nahánět lídra Serie A, turínský Juventus, dostala další těžkou ránu v podobě úterní porážky na hřišti Lecce 1:2, kterou korunoval nepochopitelným zkratem v nastavení středopolař Římanů Patricio Gabarrón Gil, který hraje pod zkráceným jménem Patric.

 

Po porážce Juventusu s AC Milán mohlo Lazio stáhnout ztrátu na první příčku na čtyři body. Jenže stal se pravý opak a navzdory brzkému vedení hostů slavili nakonec výhru domácí.

V hektickém nastavení pak dal své frustraci volný průběh Patric, jenž nikým nevyprovokován se z ničeho nic zezadu zakousl do ruky Giulia Donatiho.

 

Sudí sice incident neviděl, ale poté, co si prohlédl videozáznam, nemohlo následovat nic jiného než červená karta.

Patricovi bylo jasné, že protesty už nic nezmohou, a bez řečí odklusal do šatny. Zbytek nastaveného času tak dohrál jeho tým v oslabení a na korekci výsledku se už nezmohl.

                                                                        Václav Prokůpek

REDAKCE